9 maja 2012

Hej kochane, prowadzenie bloga przy moim trybie życia, nawet w wolnym czasie, nie jest takie proste. Nie chcę się w każdej notce tłumaczyć z mojego niedbalstwa, zwłaszcza, że nikt tu raczej nie wchodzi pięć razy dziennie i nie zaczytuje się w moich postach, ale nie chcę też wyjść na przeciętną blogowiczkę, która sama nie wie w jakim celu założyła bloga. Wiem po co. Postaram się to udowodnić :)

Jak Wam poszło maturzyści? Ja mam maturę dopiero za rok, ale jak patrzę na moich niektórych znajomych, to chyba najlepiej wziąć się konkretnie do nauki już dziś :D Zaraz właśnie biorę się za referat z WOSu. Nigdy nie wstawiałam zdjęć moich strojów (nie lubię słowa "stylizacja", za oficjalne), ale zostałam szczęśliwą posiadaczką pięknych niebieskich rurek (ja i niebieskie rurki to coś nowego, kiedyś nie do pomyślenia), którymi się może w tym tygodniu pochwalę! :)

AAAAA i jeszcze coś bardzo ważnego, mianowicie do polskich kin 11-ego maja trafia po prostu film filmów ''The Avengers" w 3D, ja osobiście jestem oszczędna, idę 16-ego kiedy są w Cinema City tańsze bilety, ale i tak Wam polecam premierę albo jakikolwiek dzień, idźcie, nie pożałujecie!!! :D


Ja i moje siostryyy, po lewej Madzia, po prawej Anitka :D


2 komentarze:

  1. W tym roku jak widziałam to matura z matematyki była bardzo łatwa :) Ciekawe jak będzie za rok. Bardzo ładne zdjęcie :))

    W wolnej chwili zapraszam do mnie na news;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog:) Będę zaglądać, pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń